Autokomisy Opole - Auto Komis Opole, Opinie o komisach, warsztatach

forum motoryzacyjne - wymiana doswiadczeń

Komis Camil Opole

Opinie o autokomisach samochodowych w Opolu i okolicach

Komis Camil Opole

Postprzez administrator » 10 lis 2011, o 08:58

Camil- Salon Samochodów Używanych, Skup Samochodów
ul. Obrońców Stalingradu 41, Opole, opolskie
Liczba aut w ofercie: 299
Pełna oferta: camil.otomoto.pl
administrator

Re: Komis Camil Opole

Postprzez vanda » 10 lis 2011, o 09:44

2 wątki jednego komisu.
Adminie obudź się
vanda

Postprzez Bacha » 10 lis 2011, o 18:26

Ja właśnie kupiłam w piątek u nich samochód używany marki Peugeot 206. Poprosili mnie o wyrażenie swojej opinii.
Samochód testuję dopiero 2 dni Zrobiłam dopiero 240 km i obecnie jest wszystko w porządku. Wszystko zgodnie z opisem, praktycznie nic nie ukryli bo sobie sprawdziłam samochód wczoraj u mechanika i to co było do zrobienia - potwierdził mechanik czyli amortyzator tył i klocki hamulcowe z przodu. POLECAM
Bacha

Postprzez Kierowca » 11 lis 2011, o 12:57

Fajnie Bacha, że jesteś zadowolona. Ale zrobiłaś reklame temu komisowi camil. Musieli niezły rabacik Ci zafundować.
to jest ten komis camil na strzeleckiej ? koło reala w opolu jakiś komis powstał i widziałem tam pracownika, z Camila.
To też ich autokomis, wie ktoś może?
Kierowca

Postprzez Bacha » 11 lis 2011, o 14:04

Nie wiem czy ten na realu to ich.
Ten Camil o którym piszę mieści się na obrońców Stalingradu. Masz zresztą na początku tego wątku.
Na stronie camila też jest ten adres. Real to supermarket spożywczy. Może w ramach promocji się tam wystawili na jakiś czas. Nie wiem. Na ich stronie nic nie pisze, żeby tam mieli siedzibe.
Chyba za bardzo się pochwaliłam , bo dzisiaj nie mogłam odpalić auta. :(
Bacha

Postprzez wasiu » 11 lis 2011, o 17:15

Kierowca napisał(a):Fajnie Bacha, że jesteś zadowolona. Ale zrobiłaś reklame temu komisowi camil. Musieli niezły rabacik Ci zafundować.
to jest ten komis camil na strzeleckiej ? koło reala w opolu jakiś komis powstał i widziałem tam pracownika, z Camila.
To też ich autokomis, wie ktoś może?

To nie ich komis. Camil jest jedynie na obrońców stalingradu w opolu.
Ma dwa place. Dwa wielkie. W każdym chyba po 200 samochodów. Znajomy kupował auto i mega zadowolony. Fajna obsługa i fajne fury
wasiu

Postprzez klient » 13 lis 2011, o 11:15

Polecam. Największy komis na opolszczyźnie, jak nie w polsce.
Byłem dzisiaj na giełdzie w Gliwicach, potem zrobiłem objazdówkę po komisach po drodze i po całym opolu. Nigdzie nie spotkałem się z tak profesjonalną firmą. Pewnie jakieś błędy się zdarzają jak każdemu. Ale jak mają 250 aut na placu to ciężko każdemu dogodzić.
Dla mnie bomba. pozdrawiam
klient

Postprzez Bacha » 13 lis 2011, o 14:18

Bacha napisał(a):Chyba za bardzo się pochwaliłam , bo dzisiaj nie mogłam odpalić auta. :(

Winna jestem wyjaśnienie. Auto nie odpaliło, bo całą dobę radio było włączone.
Muszę sobie tak zrobić, że jak wyłączam stacyjke, żeby automatycznie radio się wyłączło.
Bo teraz to muszę guziczkiem. A jak zapomnę wyłączyć to lipa
Bacha

Postprzez darek.351 » 14 lis 2011, o 16:13

Bacha napisał(a):
Bacha napisał(a)::(

Winna jestem wyjaśnienie. Auto nie odpaliło, bo całą dobę radio było włączone.
Muszę sobie tak zrobić, że jak wyłączam stacyjke, żeby automatycznie radio się wyłączło.
Bo teraz to muszę guziczkiem. A jak zapomnę wyłączyć to lipa

czyżbyś byłą blondynką ;) hehe
darek.351

Postprzez Tomasz » 18 lis 2011, o 10:54

Wizyta w tym komisie dotyczyła informacji na temat zainteresowania sie przeze mnie kupnem samochodu. Osoba ktora mnie obslugiwala byla bardzo mila i przyjaznie nastawiona, w sposob jak najbardziej zrozumialy odpowiadala na stawiane przeze mnie pytania. Osoba ta byla schludnie ubrana i budzila moje zaufanie. w ofercie autokomisu jak najbardziej jest z czego wybierac jednak moim zdaniem ceny sa stanowczo za wysokie ale wiadomo w koncu musza na czyms zarabiac. Wyglad autokomisu nie budzil zadnych zastrzezen.Wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.
Tomasz

Następna strona

Powrót do Auto Komisy samochodowe